Jak jsme slíbili, tak jsme udělali. Díky odvážným rodičům jdou děti k soudu a prosí, aby mohly volně dýchat, učit se a žít! Nikdo normální nemůže souhlasit s tím, aby bylo dětem upíráno vzdělávání, kolektiv, radost a život. Nikdo normální nemůže souhlasit s tím, aby se musely dusit několik dlouhých hodin v rouškách. Náhubky k dětství jednoduše nepatří. A k dospělosti taky ne.

Jestli jste hodně naštvaní na to, že si stát dovoluje dusit děti a nutit je, aby se podvolily a zahalily si obličeje, pojďte do žaloby!

Žaloba má spisovou značku 9A 124/2020 a bude ji projednávat senát ve složení JUDr. Naděžda Řeháková, JUDr. Ivanka Havlíková, Mgr. Ing. Silvie Svobodová.

ŽALOBU SI STÁHNĚTE ZDE, ABYSTE VĚDĚLI, O ČEM JE.

Pokud se chcete do řízení připojit jako osoba zúčastněná, můžete využít vzoru zde. Svoji žádost můžete poslat soudu poštou (vytištěnou a podepsanou), případně prostřednictvím Vaší datové schránky nebo e-mailem s použitím zaručeného elektronického podpisu. Nic prosím neposílejte nám. Pokud potřebujete konzultaci k tomu, jak svá práva v řízení jako osoba zúčastněná na řízení uplatnit, zkontaktujte jiného advokáta. K osobě zúčastněné na řízení viz článek zde.

Další informace k osobně zúčastněné na řízení najdete také např. zde.

%d bloggers like this: