„Virus ty neočkované rizikové najde, a nemáme jich úplně málo,“ uzavírá Smejkal.

Dnes se ke mně dostala zajímavá informace. Člověk, který měl nic moc protilátky proti nejděsnějšímu viru všech dob (Považte, že s pozitivním testem na tuhletu potvoru zemřelo loni v ČR neuvěřitelných 0, 09% populace v průměrném věku cca 79 let!) zjištěné z žilní krve, si nechal udělat test na tzv. buněčnou imunitu, o které skuteční odborníci již velmi dlouho hovoří a za kterou soustavně plédují, protože ji považují za klíčovou věc, která pomůže jednotlivci nakopnout imunitní systém, až se s virem, jež za rok a půl mnohokrát zmutoval a nyní disponuje nebezpečností asi tak jako rýma, znovu potká. Jak myslíte, že jeho test na buněčnou imunitu dopadl? No hádáte správně – má protilátek tolik, že neví, co s nimi bue dělat.

Lze předpokládat, že podobně na tom bude 99% populace, která ani netušila, že vůbec nějakou „nemoc“ měla. Proto se stále domnívám, že by si lidé měli nechat udělat test na buněčnou imunitu (odkaz je náhodný, fakt mi neplatí žádná laboratoř) a pak soustavně a hlasitě požadovat, aby stát dal konečně pokoj se všemi těmi trapnými zákazy, příkazy a aby už v médiích přestali skučet všichni ti, jimž zemřela na kovid celá rodina, kteří jsou strašlivě vyčerpaní po náročných směnách, kdy viděli umírat miliony zdravých sportovců, nebo ti, kteří naopak teprve úmrtí tisíců a mrazáky v ulicích prorokují i na podzim 2021.

Když by se totiž ukázalo, že miliony lidí mají doopravdy buněčnou imunitu, stát by měl zase o něco ztíženou svoji vyděračskou pozici. Jakkoli neosuhlasím s tím, že by lidé s protilátkami měli mít výhody oproti těm, kdo jsou tak zdraví, že si na ně delta ani omega ani já nevím co netroufne (no, vždyť patřím k těm, kdo mají tak pevné zdraví, že koronavirus stáhl ocas a nepřišel, i když jsem se mu troufale vysmívala a buněčnou imunitou bohužel nedisponuju), tak si myslím, že na stát musíme útočit tak silně, jak to jen jde. A buněčná imunita je na naší straně.

Já sama doufám, že se splní Smejkalova výhružka, a detla si mne KONEČNĚ najde. Až se přestanu dusit a prosit zázračné zdravotníky o kyslík a následně o vakcínu, dám vědět, jaké to je, mít buněčnou imunitu!

%d bloggers like this: