Už jsem o tom psala několikrát, proto se nebudu opakovat v tom, zda je či není možné nařídit vyhláškou povinné očkování proti ko*kovidu. Samozřejmě, že je. Navíc si za to, že to je možné, můžeme sami, protože společnost dovolila státu, aby nutil do očkování pod pohrůžkami a výhružkami rodiče kojenců. Prakticky nikdo se nestaral, když byly očkovací kauzy u Ústavního soudu, který se se svojí nehoráznou drzostí postavil samozřejmě, jak jinak, za stát. Prohra u ESLP už byla jen takovou třešničkou na dortu pro státní moc. Chce se mi proto říct: sklízíme, co jsme zaseli.

Přesto si samozřejmě nepřeju, aby se musel někdo na ko*ovid očkovat povinně, stejně jako si nepřeju, aby se děti musely povinně vopíchat hexavakcínou nebo MMR. Považuju obojí za velmi špatnou praxi. Jedinou výhodou povinného očkování by bylo, kdyby samozřejmě byla zachována stávající právní úprava, že by se dalo jednou pro vždy očkování vyhnout zaplacením pokuty max. 10.000,- a stát by musel uznávat protilátky… ale asi nikdo už nevěří, že by to takto dopadlo. Prostě ryze emoční argument zahlcením JIP je evidentně nepřekonatelný zdravým rozumem a o starý dobrý svět už nikdo nestojí.

Až bude vakcína nařízena povinně, neexistuje rychlý právní prostředek k tomu, aby byla vyhláška zrušena soudně. Myslím si, že Ústavní soud ani neprojeví vůli vyhlášku zrušit, to je naprosto nereálná představa. My si můžeme myslet, že je to nesprávné, můžeme se vztekat, ale to je asi tak všechno. Musíme si uvědomit, že v neprávním státě, ve kterém bohužel žijeme, nezmůžeme nic. Nemáme práva, nemáme nic. To všechno jen a jedině proto, že našim „napsaným“ právům, neposkytují soudy ochranu. Jestli chcete někoho „lynčovat“, pak by se váš pomyslný hněv měl obrátit právě proti soudům. Ty nesou veškerou vinu za mrtvé, za zmařené životy, za zničenou budoucnost. To soudci nezastavili exekutivu, když mohli. To oni nás nechali napospas totalitě a zvůli. Viňte soudce. Nemůžeme je nijak donutit k tomu, aby rozhodovali spravedlivě, nemáme prostředky, ale až se jednou budou učit naši potomci, pokud třeba jednou ještě bude pěkný svět, o téhle šílené době, pak jsme přesvědčena, že právě tohle najdou v učebnicích – demokracii a lidská práva zklamaly soudy.

Nevím, co pak dělat. Řešení prostě neexistuje. Já sama to vidím na válku, odchod nevakcinovaných (později těch, kdo nebudou třeba splňovat sociální kredit kvůli postoji ke klimatu, genderové korektnosti, „islamofobii“ nebo budou celkově režimu nepohodlní pro svoji neposlušnost) a nepodvolených někam do kanálů a přežívání…

Proto je dobré se pokoušet bránit ještě teď. Třeba to není úplně prohrané. Třeba ne. Zatím existuje Deklarace lékařů k nátlaku na očkování. Myslím, že by policisté, hasiči a další měli učinit totéž. Dát najevo, že není možné svobodného člověka zničit. Je tak ale třeba učinit jinde, než na FB. Musíte jít s kůží na trh nebo se prostě podvolit. Jiná varianta neexistuje.

%d bloggers like this: