Děkuji všem, kteří mi napsali na základě mojí výzvy, a děkuji jak za odkazy, tak za další zajímavá a inspirativní slova. Tak ráda bych se se všemi potkala osobně. Doufám, že se to podaří (je tu ale pořád nějaké „ale“ nebo „počkej, až…“ – atuálně mě brzdí v rozletu naše štěně zvané podomácku a citově zabarveně Hovňous anebo Průtokáč anebo Tyjednamrňavápotvorocostozaseudělal!).

Dovolím si zde dát seznam odkazů, které mne zaujaly, ale ještě jsem je neměla možnost detailně prozkoumat, každopádně si je zde na blogu odkládám pro další četbu a případně sledování (ale s videi já tedy dost bojuju, ráda si totiž čtu u jídla a v jedné místnosti v domě – nicméně tam jsem si čítávala dřív, v městských bytech – tady je v oné místnůstce asi 8 stupňů a není to na žádné vysedávání, pokud nestojíte o nachlazení):

Odkazy jsou řazeny zpřeházeně, ne dle významu nebo jiného klíče (beztak jsem v tom množství i něco vynechala, tak to se omlouvám), prostě tak, jak mi přišly pod ruku. Za připomínky budu ráda:

Tyto weby zkusím nějaký čas sledovat, jak mi to čas a slepice a Průtokáč dovolí. Třeba něco na seznam přidám, nebo odstraním. Věřím, že by to mohlo někoho dalšího zajímat.

%d bloggers like this: