Dnes jsem při strouhání cukety pro slepice, které, potvory jedny, začaly zanášet vajíčka kamsi do chlíva, což jsem odhalila až dnes, přemýšlela o tom, co bych dělala, kdyby mne hygiena načapala bez testu v místech, kam se jen tak nesmí. Říkala jsme si, že bych si hned zašla na test na protilátky a zopakovala ho po 14 dnech. Vím, že to stojí peníze, ale nechte mne vyvsětlit moji úvahu.

Situace je následující: jsem na venkovním koupališti s dětmi, sedím si na lavičce ve stínu a nestarám se o ostatní, pozoruju děcka, jak skáčou vesele do vody a potápí se až na dno přechlorovaného bazénu. Za mého dětství v něm plavaly žáby, protože se napouštěl vodou z potoka. Dnes je holt jiná doba a žáby by nikdo nevydýchal. Žádní obojživelníci tedy v koupališti nejsou, za to za bránou najednou zastaví policejní auto a z něj vyskáčou vostří hoši a vysouká se bába z KHS. Ajaj, test nemám, občanku nemám, děti zapřu. Policajti jsou samozřejmě schopni mne identifikovat, tudíž mi začnou vyhrožovat pokutou a vytahují bloček, který odmítám. Bába mi arogantně vysvětluje, že to teda bude mastnější a ať se těším. Pokrčím rameny (přičemž je mi blbě od žaludku, ale nedám to najevo, aby neměli ty krysy radost).

Říkám si, že důvodem, proč se mám testovat je, že jsem přece strašlivě infekční, protože mám na 100% covid. Zajdu si tedy na test na nechám se (za 1500,-) projet na IgA a IgM protilátky (a budu se modlit, aby byly negativní), na IgG nemusím, protože jsem na nich byla před týdnem s naprosto marným výsledkem). Za 14 dní se pak nechám znovu otestovat na IgG protilátky. Budou-li všechny testy negativní, je evidentní, že jsem nemohla mít virus, tj. jsem nemohla nic šířit a nikoho nakazit a můj strašlivý počin, být venku jen tak bez testu, neměl žádný dopad. Docela by mne zajímalo, co by na to řekl soud.

Proč to ale tak zdlouhavě píšu. Vím, že to není úplně reálná obrana, protože jen testy na všechny tři typy protilátek jsou drahé, i když samotná pokuty by mohla být o dost vyšší). Myslím si ale, že by někdo, kdo má stále negativní test na protilátky (IgG a i ideálně na buněčnou imunitu), což znamená, že covid neměl, mohl podat žalobu, že byl celou dobu omezován nezákonně a protiústavně, neboť zcela evidentně nemohl nikoho nakazit, když je sám prokazatelně zdravý. Mohla bych si žalobu samozřejmě sepsat sama za sebe ale ten pitomý Synlab mi nedoručil výsledek testu, a znám ho proto jen ústně. Taky nechci, aby mi NSS zase vyčítal, že jsem pošahaná kverulantka.

%d bloggers like this: