Sice mám v plánu psát o právních věcech (první žaloba na nezákonnou výpověď za to, že se zaměstnanec nechtěl testovat), ale to ještě chvíli počká. Jednak mám strašně moc práce, protože právě vytvářím myšlenkové mapy k celému učivu 4. a 6. ročníku (to víte, když máte děti na domácí výuce, není to jen slunce a duha), ale taky mne naštvala jedna hnusná věc.

Říkám si, že si dám pauzu a pobavím se u blábolů na Novinkách. Ale co to nevidím! Odpovědní covidfašisti ukrytí za svými respirátory nechali s naprostým klidem na zemi ležet zraněného starého pána. Jestli nemáte nervy z oceli, raději se nedívejte na video, mně je z toho celkem zle.

Dobře si prohlédněte tu odpovědnou ženu v náhubku, která tak důsledně chrání seniory. Je mi zle z téhle ulhané zbabělé společnosti. Kvůli takovým lidem jako je tahle ženská a ti, co šli okolo bez povšimnutí po ní, máme zničený život.

A aby nějací covidkreténi čtoucí můj web neměli péči, že jen kecám za klávesnicí a skutek utek´, jen na okraj dodávám, že já jsem pomáhala už 4 seniorům, kteří se takto natáhli ve městě a zranili se. Volala jsem jim sanitku, uklidňovala jsem je a čekala jsem u nich do příchodu záchranářů. A to i v situaci, kdy jsem s sebou měla hažarta v kočáru. Nikdy bych nenechala nikoho ležet na ulici, ale přiznám se, že respirátoroví tvorové na ulici ve mně tohle nutkání docela vyvolávají. Ne že by se mi tento rys mé osobnosti líbil, ale mám pro sebe pochopení – proč pomáhat někomu, kdo způsobil všechno to utrpení a zničil mým dětem budoucnost?

%d bloggers like this: