Dnes jsem si uvědomila, jak moc mi chybí staré dobré časy. Měli jsme totiž s Davidem seminář o náhradách za změny v územních plánech pro obce (hlavně pro starosty). Byl dobrý, dokonce účastníci i reagovali a ptali se, což není u online věcí tak úplně obvyklé, takže jsme neměli pocit, že to říkáme tak nějak zbytečně, jenže online je to jen online. Dřív to bylo všechno tak nějak… lepší.

Naše vzdělávací jsme si organizovali sami. Dokonce mám stále mám seminář o smlouvách s investory o infrastruktuře akreditovaný u ministerstva, kdybychom třeba nakonec doopravdy vyhráli a svět byl ještě hezký… Já sama jsem nakupovala pro starostky, starosty a zastupitele nebo úředníky ty nejlepší chlebíčky v Brně, sháněla jsem dobré koláčky, čaj, kafe a kelímky, přednášela jsem i vařila vodu na čaj a mezitím konverzovala s účastníky. Když to všechno skončilo, zbylé chlenbíčky jsme měli k večeři…

Semináře v Praze byly spojeny i s přespáním, hledáním dobrých prostor a cestou tam a zase zpátky, která byla nerozlučně spojena s nekvalitní kávou na bezínce, opět s konzumací zbylých zákusků a chlebíčků v autě a diskusí o tom, na co se nás „obce“ ptaly.

Achjo, lidi, já jsme asi docela smutná z té ztráty!

%d bloggers like this: