Rozhodně mne neuklidnilo prohlášení našeho kulaťoučkého prasátka bradavičnatého, které si hraje na nového ministra zdravotnictví (nenapadlo mne, že budu tesknit po Kenovi, který byl sice taky blbý, ale aspoň pohledný), že bude novelizovat očkovací vyhlášku. Každá změna, kterou připravuje totalitní stát, je totiž jenom k horšímu a když rozhoduje vláda, nikdo si nemůže být jist majetkem ani životem.

Tato věta, která se ke mně dnes dostala, tudíž způsobuje, že se mi ježí chlupy, i ty oholené:

„Určitě věková hranice tam nebude,“ zopakoval dnes ministr v reakci na dotaz předsedy opoziční SPD a poslance Tomia Okamury.

Nevěřím, že jde o něco, co prospěje. Spíš to zní jako výhružka, řekla bych.

Milý Válku, Země skutečně není placatá a lidi nejsou takoví idioti, jak by sis přál a nevěří tvým obludným lží a nebojí se ani ubohých výhružek. Vojtěch se zdál být nesnesitelným, ale kam se hrabal na tebe. Doufám, že zlému tvorovi, jako jsi ty, nebude už vůbec nikdo věřit. Nebo aspoň ne 10% populace. Tato část lidí totiž PODLE VĚDCŮ ve skutečnosti hýbe dějinami. Svobodu a lidství zkrátka nedokážeš zničit žádnou zrůdností. Nikdy se to nikomu nepodařilo. Nikomu a nikdy.

Scientists have found that when just 10 percent of the population holds an unshakable belief, their belief will always be adopted by the majority of the society. The scientists used computational and analytical methods to discover the tipping point where a minority belief becomes the majority opinion.

My to vyhrajeme, o to se nebojím.

%d bloggers like this: