Dcera má online němčinu, tudíž mi blokuje prakticky veškerou kapacitu mobilních dat a já nemohu pracovat s územním plánem, který je hodně náročný a nechce se načíst. Seznamzprávy se bohužel načetly. Že já na to pořád klikám, nadávám si (vím, že je to hloupá obsese, ale když já pořád tak nějak doufám, že se tam konečně dočtu něco dobrého!).

První zpráva, které si všimnu je o tom, že naši přitroublí senátoři v čele s cestovatelem Vystrčilem ocenili Čaputovou medailí za Mimořádnou péči o pravdu. Nevím, jestli je to fór podobný tomu, že na Slovensku už mají prý nosit rúška i mrtvoly, nebo jestli je to fakt. Obávám se té druhé varianty.

Druhá zpráva mne praští do očí – Wintr a Kysela, kteří se asi domnívají, jaké že jsou ústavně právní kapacity, horují za vyhlášení nouzového stavu, aby mohli konečně být pořádně potrápeni neočkovaní odpírači. Hmmm. Dobré. Nějak nám ty dvě chytré klobásy zapomněly říct, že nouzový stav znamená absolutní konec jakékoliv možnosti soudního přezkumu (ne, to, že dostanu pokutu a pak se budu nějak chabě bránit za kvalitní přístup k soudu nepovažuju).

Kvůli tomu, že prý bude 60. 000 nakažených denně (no a?), se vláda už pár dní chystá tak ěnjak přitvrdit. Fakt si ti kojoti myslí, že vyměním morální integritu za kus steaku v restauraci? Vzhledem k tomu, že nejím maso, tak fakt ne, milí politikové. Nebo se snad domníváte, že mne donutíte k porušení všeho, čemu pevně věřím tím, že se nebudu moct ostříhat? No, nestříhala jsem se dva roky a včera jsem si objednala profesionální nůžky. Já to vydržím bez kadeřnice až do smrti. Vím, že máte mnohem drsnější nástroje v rukávu a vím, že Nejvyššímu i Ústavnímu soudu bude jedno, když zakážete neočkovaným pracovat, kupovat záklandí potraviny nebo vycházet z domu. Vím, že soudcům bude fuk, když si dovolíte sáhnout na děti. Vím, že je nezajímá nic a že nejsou na starně sprvedlnoti, pavdy a lidí. Nevím, co udělám apk, ale rozhodně mne neuthnete na tom, že mne pustíte do kina. to si strčte za klobouk.

Na Seznamzprávy ale nejsou jen zprávy o covidu, kupodivu. Neustále se omílá válka s muslimskými vojáky na polských hranicích. Poláci se nehodlají vzdát bez boje jako Němci, evidentně. Doufám, že vodní děla nejsou to poslední, co mají v repertoáru, aby se ubránili. Přes všechno s covidem a spol. jsem řpesvědčena, že problém č. 1 je pro Evropu i USA a celý dříve svobodný svět právě a jedině politický islám. Tím bychom se měli zabývat a nikoliv přitroublými rouškami, které mají jenom odvádět naši pozornost žádoucím směrem.

Čekají nás hodně zajímavé zítřky, jak je vidět… a budeme na to sami, státy rozhodně nebudou stát po našem boku. Nicméně mnoho dalších politiků a jiných lhářů dostane nepochybně ještě mnoho medailí za obranu pravdy. Lež je pravda, otroctví je svoboda a válka je mír.

%d bloggers like this: