Autor brutálních fotek, fotograf Lukáš Bíba, do novin dramaticky bečí, jak na něho focení covidích mrtvol doléhá, achichouvej, chudáček jeden. Jedno oko nezůstane suché!

Pevně věřím, že mu rány na dušičce zacelí částka, kterou mu ministerstvo z našich daní vyplatilo za ona umělecká díla. Doufám, že mu tyhlety peníze usnadnily i rozhodování, o tom, jestli svoje fotečky poskytne ke kampani nebo ne.

Včera jsem z legrace psala o očkovací kampani vídeňského hampejzu, kde nabízejí píchačku za píchačku. Doufám, že se k takové práci Lukáš Bíba taky dostane. Jen aby nedostal namísto tučné odměny jen naturální plnění!

Osobně mi nejdou do hlavy popisky u té reklamní kampaně. „Uvěřil dezinformcím.“ nebo „Měl svou pravdu.“. Kampaň má útočit na neočkované, ale zadky, které na fotkách můžeme sledovat, patří umrlcům, jež se očkovat nemohli, protože jaksi neměli čím. Nemohlo by tam ministerstvo dát pozadí opravdových neočkovaných umrlců, prosím?

Za poskytnutí informací o vyplacené sumě děkuji přátelům. Jen na základě toho, že mne neustále zásobují spoustou zajímavých informací, vzniká řada textů na blogu.

%d bloggers like this: