Neuvěřitelné se stalo skutkem. Exekutiva právě extrémně drze zvedla prostředník k soudní moci. Když konečně dostal jeden ze senátů Městského soudu v Praze odvahu zrušit svévolné a neodůvodněné opatření ministra zdravotnictví, které nařizuje občanům protiprávně nosit roušky nebo si jinak zahalovat obličej, ministr Blatný ukázal, že má soudy skutečně vy-víte-kde. Dnes vydal nové opatření, které nám nošení od 18. 11. 2020 opět nařizuje, a to na pouhé tři dny (18., 19 a 20. listopadu).

Vrcholem drzosti exekutivy je, že nové mimořádné opatření je navlas stejné jako to, co zrušil soud! Kdybyste hledali 5 rozdílů, našli byste asi jeden. Výjimky už nejsou číslována a) – z), ale jen a) – y)! Odůvodnění je totožné.

Staré opatření.

Nové opatření.

Vtipné také je, že sám ministr zrušil nezákonné opatření už k 18. 11., zatímco soud určil jako den zrušení až 21. 11. Jojo, soudci, nemáte se s nimi mazlit. Za dobrotu na žebrotu. Teď už může ministerstvo zase říkat, že jim soud nikdy žádné opatření nezrušil.

OBČANÉ

Neumíme si představit nic drzejšího než to, co předvedl Blatný. Jestli si necháte líbit tohleto plivnutí do tváře, pohřbíte budoucnost svou, svých dětí a všech lidí, kterým není lhostejné, zda prožijí svůj život důstojně. Rodiče, začněte bojovat za své děti, děti, bojujte za své rodiče. Nikdo jiný to za vás neudělá a vládě evidentně nejde o to, aby vás jakkoli ochránila.

NEZAPOMĚŇTE, ŽE JE ZÍTRA 17. LISTOPAD. DEN BOJE ZA SVOBODU A DEMOKRACII. DEMONSTRACE BUDOU VŠUDE. BĚŽTE TAKÉ VEN. PŘÍŠTĚ PRÁVĚ VY MŮŽETE BÝT JEDNÍM Z ORGANIZÁTORŮ. NEBO UŽ ZÍTRA.

Třeba Brno, Zelňák, zítra od 15. 30!!!!

SOUDCI

Je povinností vaší chránit nás občany před totalitou a zvůlí státu. Konejte, jak nejlíp umíte. Přestaňte přivírat oči, přestaňte se tvářit, že existence nějakého viru a smrt odůvodňují to, že si stát může dělat naprosto cokoli. Nesmíte pohřbít lidská práva a svobody. Spoléhali jsme na vás jako na jednu z pojistek demokracie. Teď máte zřejmě poslední šanci to vládě zarazit.

POLITIKOVÉ V PARLAMENTU, KRAJÍCH A OBCÍCH

Jestli jsou mezi vámi tací, kteří se dobrovolně izolujete, nosíte poslušně náhubky a uznáváte vakcínu jako jedinou spásu před virem se smrtností maximálně 0,23%, pak byste se měli svých postů vzdát. Nikdo nestojí o to, aby zemi v krušné době vedli ti, kdož nemají kapku odvahy.

%d bloggers like this: