Dnes byla na Novinkách celkem zajímavá anketa. Týkala se toho, že už lidi mají všech nablblých opatření plné zuby a nejsou ochotni zničit svůj život a celou společnost kvůli nějaké imaginární ochraně jakýchsi cizích zranitelných. Vir je holt vir a neděje se nic děsivého, umřelo-li za rok 2020 s covidem 0,09% obyvatel.

Zdroj: Novinky.cz

Stejné pocity mají lidi i jinde ve světě. Británie prohlásila (doufejme, že jim to vydrží), že chce k viru přistupovat jako ke chřipce. Aby ne, když ten nebožák skutečně jako chřipka je. Bohužel se v Británii asi chystají dát víc moci covidfanatikům z privátního sektoru, takže je reálně možné, že si korporace a ostatní podivné subjekty nastaví svá vlastní fašistická diskriminační pravidla.

Zrušení epidemie prý plánuje i Singapur. Mně osobně ale testování a očkování nepřijde jako ukončení nablblých plošných opatření.

Já si myslím, že „pandemie“ fakt skončí, ale jenom proto, že kvůli ní se válka, ve které se nacházíme, nevede. Co přijde, to bude mnohem horší. Víte proč? Protože se prakticky nikdo z toho všeho nepoučil.

%d bloggers like this: