Nečti média, nečti média, nebo se z toho zblázníš. To jsem si měla vzít k srdci, než jsem otevřela Novinky a jejich článeček „Válek: Čísla smrdí tím, že přijdeme o Vánoce“. Lol.

Člověk by se tomu zasmál, vylezlo by něco podobného z úst Babiše. Když tohle ale vyblije lékař, zježí se vám odporem všechny chlupy, i ty oholené či vytrhané.

V návaznosti na tento vývoj by v druhé polovině listopadu mohlo podle Válka dojít k omezování nemocniční péče. „Do konce listopadu bude mít většina nemocnic velké problémy. Nebudou se operovat kyčelní klouby, zase pár lidí umře na kolorektál nebo na různé nádory, protože holt pro ně budou uzavřené jipky. Chronici půjdou do kytek. Ovšem, ano, nebudou tolik umírat lidi na covid,” odhaduje Válek.

Doufám, že do kytek tady půjde něco docela jiného, ne lidi.

Vím, že je tenhle brejlatý ušatý váleček s lesknoucí se pleškou a bradavicí na čele tak leda k smíchu (jo a vím, že je trapné útočit ad hominem, ale přiznám se, že je mi to v případě tohoto tvora ze 4/4 fuk, to se týká jen lidských bytostí). Nemá on to všechno nakonec z nějakých komplexů méněcennosti? Vsadím se, že s ním na střední nikdo nechtěl na maturiťák.

Doporučuju všem, abyste se Válkovi tak leda posmívali. Nic jiného si nezaslouží. Vážně ho rozhodně neberte!

%d bloggers like this: