Snažím se nebýt příliš esoterická. Většinou se mi to daří, ale jsou dny, kdy moje mysl bloumá po polích a hledá znamení. Třeba dnes. Od rána se cítím opravdu děsně, moje rodina by vám to potvrdila. Kvůli jakékoliv maličkosti vyletím jako šílená, ječím, křičím, nadávám a vůbec vyvádím. Je mi hrozně, nedokážu to ani popsat. Můžete si říct, že je to tím vším, co se děje. Možná ano, možná ne. Kdoví. V každém případě je dnes magická noc, kdy síly temnoty mají největší moc, kdy se mrtví vracejí z hrobů a kdy se rodí nový život a nová naděje. Dnes je zimní slunovrat. Ten letošní má navíc neuvěřitelné datum – 21. 12. 2021.

O magické jedenadvacítce jsem už psala. Skoro před rokem. Neholduji astrologie, nejsme přítelkyně s jinými dimenzemi, nevím, co mám psáno na dlani. Přesto cítím mrazení v zádech.

Pořád podvědomě doufám, že se „něco“ přihodí, protože není možné, aby zlo, které je nejsilnější v lidských dějinách, dlouhodobě vyhrávalo. Odporuje to principům fungování všeho.

Když se k člověku dostanou některé informace z mainstreamových médií, říká si, že už se celý svět zbláznil. Vždyť to jsou řpece konspirace, že má být vyhlazena podstatná část lidstav a ejhle:

Nová studie publikovaná v časopise Lancet uvádí, že poprvé po několika staletích bude světová populace v příštích desetiletích klesat. Některé země mohou ztratit až polovinu populace.

Proč by proboha živýho měla západní Evropa ztrati polovinu poplace a proč by měla tato ztráta být nahrazena, do prkenný vohrady, muslimy? Netuším.

Švédský start-up Epicenter představil mikročip o velikosti rýže, který je schopný uchovávat údaje o vakcinačním statusu člověka a může být implantován člověku pod kůži.

Hmm… čipy? Proč bych to měla sakra chtít? To si strčte za klobouk, nejsem pes, abych poslouchala na slovo páníčky.

Přeju vám hodně sil. Zapalte si oheň, ať vyženete zlé síly. Ten náš dávno hoří (a navíc se díky tomu dnes vykoupeme!).

P. S.: Mno. Je to můj druhý příspěvek na stejné téma, nakonec tomu všemu šarlatánství a čarodejnictví asi věřím, vypadá to. Každopádně evidentně stále doufám, čemuž se někdy sama divím…

%d bloggers like this: