Nepochybně jste zaznamenali trapně dojemné akcičky jako jsou křížky na náměstích (s nakašírovanými fotkami truchlících) a nebo svíčky v pivních kelímcích (mimochodem, je vtipné, že se covidfanatici rozčilují nad ekologickým dopadem kelímků, ale svinstvo z roušek a respirátorů, testů a atomobleků jim vůbec nevadí) za zemřelé s pozitivním testem na covid. Ti ostatní zemřelí, ta většina, to je totiž jedno. Prostě zemřeli, normálka. Brrr a fuj pro takové hovadiny, kterých se já rozhodně účastnit nehodlám. Naopak navrhuju udělat mnohem zábavnější, radostnější a jednoduše lepší akci s názvem 110 000 dudlíků za nově narozené české děti v roce 2020!

Samozřejmě můžete můj nápad zkritizovat a říct, že každé dítě je pro Zemi pohroma, ale pak nechápu to truchlení za mrtvolami – naopak by logickou úvahou správného levicového progresivisty člověk měl dospět k závěru, že každý mrtvý se počítá k dobru planety, no ne? Stejně se celosvětově narodilo o polovinu víc lidí, než jich stihlo i v nejhorší pandemii všech dob umřít, tak jakýpakcopak.

Zdroj: Printscreen Worldometer

Dejte si s přáteli pivo a připijte s kamarády na zdraví nových spoluobčanů! Hlavně se bavte, radujte a žijte! Na mrtvé vzpomínejte v dobrém.

%d bloggers like this: